Elma
Ürün Adı: Modi Olgunlaşma: Ağustos
Meyve kabuk rengi koyu kırmızı renkte olup, mükemmel bir renge sahiptir. Meyve eti oldukça serttir. Ortalama meyve ağırlığı 180 gr dır. Yeme kalitesi iyi olup brix değeri 13 dür. Depo dayanımı oldukça uzundur. Karalekeye dayanıklı bir çeşittir.
Ürün Adı: Granny Smith Olgunlaşma: Ekim
Meyve kabuk rengi yeşil zemin üzerine beyaz beneklidir. Çok sert bir çeşittir. Ortalama meyve ağırlığı 200 gr dır. Asit oranı diğer elma çeşitlerine göre yüksek olduğundan halk arasında diyet elma olarak bilinir. Geçci bir çeşittir.
Ürün Adı: Golden Olgunlaşma: Eylül

Meyve orta irilikte ve koniktir. Meyve sapı çok uzundur. Kabuğu donuk sarı-yeşil renktedir ve seyrek beneklidir. Meyve eti sıkı, az mayhoş, çok sulu ve hoş kokuludur. Eylül ayında hasat edilir.
   
Ürün Adı: Jeromine Olgunlaşma: Eylül
Kırmızı çeşitler arasında en kırmızı olanıdır. Ortalam meyve ağırlığı 200 gr dır. Meyve eti beyaz sulu bir çeşittir. Yeme kalitesi iyidir.
   
Ürün Adı: Fuji Olgunlaşma: Ekim
Meyve kabuğu rengi tamamen kırmızıdır. Meyve eti oldukça serttir. Ortalama meyve ağırlığı 200 gr dır. Yemek kalitesi oldukça iyi olup brix değeri 16 dır. Geçci bir çeşittir. Depolama süresi en uzun olan çeşittir. Bu çeşidi ilginç kılan taraf Fuji grubu içerisinde en iyi renklenen çeşit olmasıdır.